Extrakt z meduňky lékařské v Bílinské kyselce
(Melissa officinalis)

Abychom dále rozvíjeli blahodárné účinky Bílinské kyselky a nenarušili přitom její čistě přírodní původ, rozhodli jsme se spojit vlastnosti dokonale připraveného bylinného extraktu a prémiové vody. Dnes již klasická a osvědčená Bílinská žaludeční používá extrakt z Meduňky lékařské (Melissa officinalis), známé a hojně používané byliny. Nejedná se tedy o pouhou příchuť, ale o skutečný extrakt s plnými účinky Meduňky lékařské.

Více o Meduňce lékařské

Tato bylina pochází z východního středomoří, ale odpradávna se pěstuje i ve střední Evropě. Výluh se získává z listů nebo natě rostlinky, kde hlavní složkou silice jsou citran, citronelan, hořčiny a třísloviny.

Komplex látek obsažených v silici má pozitivní vliv zejména při stavech vyčerpanosti, zklidňuje pocity strachu a mírné úzkosti, příznivě působí střevních a žaludečních neurvózách a zabraňuje nadýmání.

Zpříjemňuje spánek a zajišťuje dobré zažívání. Nově se zmiňují také protivirové účinky, zvláště u herpesvirů (opary). Používá se v lidovém lékařství jako hypnotikum a sedativum.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Meduňka Lékařská

Kde koupit Bílinskou Žaludeční?

https://vody.heureka.cz/bilinska-zaludecni-medunka-1-l/

Doporučené užívání

Doporučené užívání je 0,1 l – 0,4 l 2x denně po dobu 2 – 3 měsíců.
Výrobek je bez umělých aromat, konzervantů či sladidel.

Vyvíjeno ve spolupráci s firmou:
Ing. Bohumil Špaček, CSc.
Dělnická 27 170 00 PRAHA 7
Czech Republic
IČ: 43694527, DIČ: CZ500528183

 

Views: 6812